Już w pierwszej połowie stycznia rozpoczną się ferie zimowe dla uczniów z kilku województw. Ferie zimowe trwają zawsze 2 tygodnie i przypadają w okresie stycznia i lutego. Ich terminy są różne dla poszczególnych województw. Sprawdź, kiedy w 2024 roku przypadają ferie zimowe w twoim województwie.

Ferie zimowe 2024. Harmonogram:

  • 15 – 28 stycznia 2024: woj. dolnośląskie, mazowieckie, opolskie, zachodniopomorskie;
  • 22 stycznia – 4 lutego 2024: woj. podlaskie, warmińsko-mazurskie;
  • 29 stycznia – 11 lutego 2024: woj. lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie, śląskie;
  • 12 – 25 lutego 2024: woj. kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie, wielkopolskie.

Pozostałe dni wolne od szkoły w roku szkolnym 2023/24:

  • 1 listopada (środa) – dzień Wszystkich Świętych;
  • 28 marca – 2 kwietnia 2024 – przerwa wielkanocna;
  • 1-3 maja 2024 (środa – piątek) – majówka;
  • 30 maja 2024 – Boże Ciało;
  • 22 czerwca – 31 sierpnia 2024 – letnie wakacje.

Zakończenie roku szkolnego 2023/24 zaplanowano na 21 czerwca 2024.

Ferie w magicznych Górach Stołowych

Zapraszamy w magiczne Góry Stołowe, które są jednym z najciekawszych pasm górskich, nie tylko w Polsce, ale w całej Europie. Apartamenty Morze Gór usytuowane są w bliskim sąsiedztwie Parku Narodowego Gór Stołowych. Dookoła rozciągają się bajeczne krajobrazy, a sam obiekt daje komfortowe warunki do spędzenia czasu wolnego.

Na dzieci czeka moc atrakcji – ośnieżone wzniesienia za domem, przygotowane do bezpiecznych zjazdów na sankach (mamy je nieodpłatnie na stanie!). Poza tym, duża sala zabaw z piłkarzykami, grami planszowymi, maskotkami, wózkami dla lalek, kolorowankami i książkami. O każdej porze dnia można skorzystać z jadalni, na której jest ekran i rzutnik multimedialny podłączony do telewizji satelitarnej.

Po przejściu 300 metrów, wejść można na pierwsze szlaki turystyczne prowadzące na: Sawannę i Skałki Łężyckie, Narożnik, Białe Skały, Błędne Skały, Fort Karola, Szczeliniec Wielki itd. Jesteśmy również dobrą bazą noclegową dla miłośników białego szaleństwa bowiem znajdujemy się 15 km od Ośrodka Narciarskiego Zieleniec. Okoliczne tereny obfitują w liczne atrakcje, więc każdy może tu znaleźć coś dla siebie.

Stworzyliśmy dla naszych gości komfortowe warunki w apartamentach o wielkości od 25 m2 do 85 m2. W każdym z niezależnych mieszkań może zamieszkiwać do 6 osób. Apartamenty wydzielone mają sypialnie, przestronne łazienki z prysznicem i duże salony z pełnowymiarowym aneksem kuchennym. Duża 60 arowa działka daje możliwości wypoczynku na świeżym powietrzu w górskim klimacie i górskich okolicznościach przyrody.