O nas

Malowniczo położone apartamenty MORZE GÓR

Widok na liczne pasma górskie, zaciszne miejsce i ogrom zieleni rozpościerającej się w każdym kierunku sprawiły, że wybraliśmy to miejsce na wybudowanie apartamentów. Park Narodowy Gór Stołowych, w którego otulinie zlokalizowany jest nasz budynek i widoczne z naszych okien oraz terenu wokół budynku Góry Bystrzyckie, Góry Orlickie, Czarna Góra, Wzgórza Lewińskie i Góry Bialskie, dały nazwę naszym apartamentom – MORZE GÓR.

Po przejściu 300 metrów, wejść można na pierwsze szlaki turystyczne prowadzące na: Sawannę i Skałki Łężyckie, Narożnik, Białe Skały, Błędne Skały, Fort Karola, Szczeliniec Wielki itd. Jesteśmy również dobrą bazą noclegową dla miłośników białego szaleństwa bowiem znajdujemy się 15 km od Ośrodka Narciarskiego Zieleniec. Okoliczne tereny obfitują w liczne atrakcje, więc każdy może tu znaleźć coś dla siebie, zarówno w dni słoneczne jak i deszczowe.

Staraliśmy się stworzyć dla naszych gości komfortowe warunki w apartamentach o wielkości od 55 m2 do 85 m2. W każdym z niezależnych mieszkań może zamieszkiwać do 6 osób. Apartamenty wydzielone mają sypialnie, przestronne łazienki z prysznicem i duże salony z pełnowymiarowym aneksem kuchennym. Duża 60 arowa działka daje możliwości wypoczynku na świeżym powietrzu w górskim klimacie i górskich okolicznościach przyrody.

Zapraszamy na wypoczynek i relaks.