Apartamenty w Górach Stołowych

Niezależne apartamenty/mieszkania od 25 m2 do 85 m2

Apartament trzypokojowy 65m2 z dwiema sypialniami i tarasem

Apartament z dwiema sypialniami, dużym salonem z wyposażoną kuchnią i łazienką. Z apartamentu można wyjść na duży i częściowo zadaszony taras. Apartament przestronny i wygodny, idealny dla rodzin z dziećmi lub grupki znajomych. Internet światłowodowy w każdym z apartamentów dostępny przez WiFi, płaski telewizor z TV naziemną.

Apartament trzypokojowy 65m2 z dwiema sypialniami z widokiem na Szczytnik

Apartament z dwiema sypialniami z widokiem na Szczytnik, salon z wyposażoną kuchnią i dużą komfortową łazienką. Apartament przestronny i wygodny, Idelany dla rodzin z dziećmi lub grupki znajomych.

Apartament dwupokojowy 55m2 z dużą sypialnią

Apartament z jedną dużą sypialnią, dużym salonem z wyposażoną kuchnią i łazienką. Apartament przestronny i wygodny, idelany dla rodzin z dziećmi lub par. W sypialni oprócz dużego łóżka znajduje się też szufladowe łóżko piętrowe. Internet światłowodowy w każdym z apartamentów dostępny przez WiFi, płaski telewizor z TV naziemną.

Apartament trzypokojowy 55m2 z dwiema sypialniami z widokiem na Szczytnik

Apartament z dwiema sypialniami z widokiem na Szczytnik, salon z wyposażoną kuchnią i komfortową łazienką. Apartament przestronny i wygodny, idelany dla rodzin z dziećmi lub grupki znajomych. Internet światłowodowy w każdym z apartamentów dostępny przez WiFi, płaski telewizor z TV naziemną.

Apartament z antresolą 42m2

 

Apartament dwuosobowy 25m2 z bezpośrednim wyjściem do ogrodu

Apartament trzypokojowy 68m2 z dwiema sypialniami i wyjściem do ogrodu